Nieuws

07 november 2017

Het Nationaal Schoolontbijt

’t Kraaienest doet dit jaar mee met het Nationaal Schoolontbijt. De leerlingen op het hoofdgebouw vieren het Nationaal Schoolontbijt op woensdag 8 november, de leerlingen op de dependance op donderdag 9 november.


Het Nationaal Schoolontbijt

In de week van het Nationaal Schoolontbijt (6 t/m 10 november) gaan ruim een half miljoen leerlingen samen gezond ontbijten op zo’n 3000 basisscholen. Dit jaar met nog meer variatie in lekker brood, beleg, zuivel, groente, fruit en thee. Er valt dus veel te kiezen! Het ontbijtpakket voldoet aan de nieuwste richtlijnen van het Voedingscentrum. Dat is de garantie voor een gezonde start van de dag!

 

U kunt uw zoon/dochter op de dag van het Nationaal Schoolontbijt voor één keer zonder ontbijt naar school sturen!

 

De leerlingen op het hoofdgebouw vieren het Nationaal Schoolontbijt op woensdag 8 november. En dit jaar is het bij ons op school heel speciaal omdat er een belangrijk persoon bij de leerlingen aan tafel aanschuift. Burgemeester Francisca Ravestein (Pijnacker-Nootdorp) komt bij ons op school, zodat ze met alle kinderen van het hoofdgebouw kan ontbijten. De leerlingen op de dependance vieren het Nationaal Schoolontbijt op donderdag 9 november. De leerlingen, die deze dag stage lopen, doen niet mee met het ontbijt en eten gewoon thuis.